Google-Клас
  • З питань відновлення паролю звертайтеся до класного керівника.
  • Учні можуть одразу відкривати сторінку Google Класу https://classroom.google.com і заходити за допомогою свого шкільного облікового запису свояназва@shkola22.com.ua . Першого разу потрібно використати тимчасовий пароль, потім змінити на власний.

• Вхід
  • Учні 1–6 класів можуть користуватися Google Класом, проте не мають доступу до електронної пошти.
  • Учням 7-11 класів щоб увійти до шкільної поштової скриньки, потрібно зайти на сторінку Gmail, увести свій обліковий запис і пароль.
  • Щоб користуватися шкільним обліковим записом у смартфоні, потрібно додати цей запис у телефон як ще один обліковий запис Google.
  • Для роботи з Класом через смартфон чи планшет повинне бути увімкнене блокування екрану. Це пов'язано з політикою безпечної роботи. Якщо блокування не було умікнене, слід увімкнути блокування, перезапустити смартфон, додати шкільний обліковий запис, і потім можна використовувати Google Клас з шкільним обліковим записом.
  • Якщо у телефоні дитини умікнено батьківський контроль, той, хто керує батьківським контролем має додати обліковий запис закладу освіти як додатковий.
  • Для перевірки зв'язку і розв'язання проблемних питань можна написати листа на адресу:
  • Якщо виникають питання, які не вдається розв'язати, користуючись інструкціями, можна звернутися на тфн/viber: +380986990894.

Приєднатися

Коди доступу до класів можна знайти на сторінці офіційного сайту школи

На своїй сторінці Google Класу вибрати + Приєднатися до курсу

Додатки Google

Можна заходити одразу в Google Клас зі сторінки www.google.com, натиснувши Додатки Google.

Google Клас

Далі там можна знайти Клас

Якщо виникають проблеми з Тестами при роботі в Google Класі з телефону.

При спробі відкрити Форму з тестами може з'являтися повідомлення про відсутність дозволу відкривати тест. Причина в тому, що Форма відкривається у окремому вікні браузера, який працює під іншим обліковим записом.

Можливе розв'язання:

• в адресному рядку цього вікна, де з'явилося повідомлення, написати адресу www.google.com і перейти на цю сторінку;
  • напевно, буде видно, що активний інший обліковий запис (gmail)
  • ВИЙТИ з цього облікового запису;
  • УВІЙТИ в шкільний запис (вибрати із списку і увести потрібний пароль)
  • повернутися в Google Клас і відкрити форму з тестом.

UA Якщо із загадкових причин у вашому телефоні надписи державною мовою російської федерації, це можна швидко змінити, відкривши Налаштування . Там потрібно знайти напис «Язык» (це по-їхньому означає «Мова») і вибрати: «Українська». Після цього все у телефоні буде написано по-нашому. Знайди свою мову

Останні зміни: 18 09 2023