Правила безпеки

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ РОБОТИ в комп’ютерному класі

1. Загальні вимоги

1. 1.1. До роботи в комп’ютерному класі допускаються учні, які пройшли інструктаж з техніки безпеки та електробезпеки з відповідним записом у журналі з техніки безпеки і підписами.
    2. 1.2. Не можна заходити перебувати у комп’ютерному класі без учителя.
    3. 1.3. Учням не можна відчиняти шафи живлення і комп’ютери як тоді, коли комп’ютери працюють, так і тоді, коли вони вимкнені.
  2. Перед початком роботи

1. 2.1. Не можна приходити до класу з брудними руками, приносити їжу.
    2. 2.2. Починати роботу можна лише за вказівкою викладача.
  3. Під час роботи

1. 3.1. Не можна бігати по комп’ютерному класу.
    2. 3.2. Не можна кидатися будь-якими предметами.
    3. 3.3. Клавіатурою та мишкою слід користуватися акуратно, не допускаючи ударів.
    4. 3.4. Не слід торкатися екрана руками.
    5. 3.5. У випадку ненормальної роботи апаратури треба повідомити викладача. Не можна намагатися самостійно відрегулювати апаратуру або усунути несправність.
  4. Після закінчення роботи

1. 4.1. Не вимикати комп’ютер, якщо не було вказівки вчителя.
    2. 4.2. На робочому місці не залишати зайвих предметів.
  5. В аварійних ситуаціях

1. 5.1. При появі незвичайного звуку або при самовільному вимкненні апаратури потрібно негайно припинити роботу й довести це до відома вчителя.
    2. 5.2. При появі запаху паленого слід припинити роботу, вимкнути апаратуру і повідомити про це вчителя.
    3. 5.3. При потраплянні людини під напругу необхідно знеструмити клас, надати першу долікарську допомогу і викликати швидку медичну допомогу.
    4. 5.4. При виникненні пожежі необхідно негайно організовано залишити клас, повідомити викладачам та викликати пожежну команду. Якщо це можливо, знеструмити клас і приступити до гасіння пожежі доступними засобами.

У разі недотримання учнем правил поведінки в комп’ютерному класі він відстороняється від користування комп’ютерною технікою.