Знаходження

Google-Клас

Завдання Знаходження

Зробити пошук, який не залежав би від регістру уведених букв (великі чи маленькі букви).

Зараз введене в поле пошуку значення шукається точно так, як воно було уведене. Проте часто пишуть, не задумуючись, великими чи маленькими буквами вводиться текст. Тоді значення може не бути знайденим, хоча за змістом воно існує.

Для розв'язання цієї проблеми можна скористатися однією з двох функцій.

Одна з них перетворює всі букви в тексті на маленькі, а інша – навпаки, на великі.

📘 lower – нижній

📘 upper – верхній

Це працює так:

Знаходження

Доробимо програму так, щоб пошук не залежав від регістру уведених букв (великі чи маленькі).

💡 Текст, уведений в поле entry1 ("Password"), за допомогою методу get стає значенням змінної text.

Знаходження – підказка

Якщо у програмі є рядок:

if text == "слово":

перевірка буде вдалою. Проте якщо було уведено текст "Слово" або "СЛОВО", пошук буде невдалим.

Для того, щоб великі і маленькі букви не розрізнялися, потрібно зробити перетворення змінної text, як було показано у прикладі.

Останні зміни: 3 03 2024