Малюнки

Google-Клас

Завдання Малюнки

Скопіювати теку Альфонс Ціттербаке.docx, яка знаходиться в теці Наші Документи собі на Робочий стіл.

Виконати дії з файлом Word відповідно до інструкцій, які в ньому є (самі інструкції не видаляти).

💡 Wordart – це особливим образом оформлений текст. Щоб його розмістити на сторінці: виділити потрібний текст – Вставлення – Текст – Додавання об'єкта Wordart.
💡 Буквиця – Виділена велика буква на початку тексту – Вставлення – Текст - Додавання буквиці.
💡 Інструменти, необхідні для роботи з малюнками, можна знайти на вкладинці Формат зображення, яка з'являється після виділення малюнка.
💡 «Підкладка» – це «водяний знак», який видно на тлі сторінки. Щоб зробити: Конструктор – Фон сторінки – Водяний знак.

Файл зберегти і здати.

Останні зміни: 6 11 2023