Поєднання

Поєднаємо записи музики і голосу.

Обидва файли: Звук1 і Звук2, потрібно імпортувати в програму: Файл – Імпорт – Звукові дані

Поєднання 1

Якщо гучність голосу недостатня, потрібно виділити доріжку із звуком і збільшити гучність: Ефекти – Гучність і стискання – Підсилення сигналу

Поєднання 2
Поєднання 2a

Доріжку із звуком потрібно перемістити на те місце, де голос має накластися на музику.

Поєднання 3

При програванні доріжки відтворюються одночасно.

Якщо потрібно, можна чути тільки одну доріжку, використовуючи вимикачі Тиша або Соло.

З двох доріжок потрібно зробити об'єднану нову доріжку, де будуть змішані музика і звук: Доріжки – Мікшування – Змікшувати і обробити як нову доріжку.

Поєднання 4

Початкові доріжки можна вилучити.

Поєднання 5

Варто вирівняти гучність звуку нової доріжки: Ефекти – Гучність і стискання – Нормалізація.

Поєднання 6

Наостанок потрібно зберегти роботу як звуковий файл – експортувати у формат .mp3: Файл – Експортувати звукові дані....

Файл назвати Звук3.mp3.

Останні зміни: 24 01 2024