Оцінювання

Як оцінюються роботи

• Оцінки за семестр виставляються за тематичними оцінками
  • Щоб виявити рівень знань за тему, кожна тема передбачає набір завдань, які оцінюються. Завдання можна знайти на сайті, для надсилання робіт використовується шкільний Google Клас.
  • Оцінки за роботи повідомляються у Google Класі і на сторінці навчальної підгрупи на сайті.
  • Не виконане завдання свідчить про незасвоєний відповідний матеріал і оцінюється незадовільно.
  • Невдало виконане завдання завжди можна переробити і здати на оцінювання знову.
  • Вдосконалювати виконану роботу можна до закінчення вивчення теми.
  • Робота, здана невчасно, не може бути оцінена найвищою оцінкою.
  • Із закінченням вивчення теми оцінки переносяться у класний журнал разом з оцінкою за тему.
  • Якщо з певних причин уроки не відвідувалися (хвороба, екскурсія, змагання, концерт), необхідно домовитися про перенесення термінів вивчення матеріалу і здачі робіт. До цього узгодженого терміну оцінки не будуть заноситися у класний журнал. Всі оцінки, за виконані і невиконані роботи, будуть перенесені одразу по закінченню узгодженого терміну.
  • У випадку тривалих пропусків дуже бажано повідомити про це електронною поштою із своєї шкільної адреси, щоб уникнути непорозумінь.
  • За поясненнями матеріалу завжди можна звертатися електронною поштою, за допомогою чату hangouts, за допомогою коментарів до завдань у Google Класі.
  • За дистанційного навчання для оцінки достатнього рівня також необхідно відвідати не менше 3/4 (75%) відеозустрічей.

Нових знань і гарних оцінок!