Ресурси

Конкурс

Компанія Epson запрошує вчителів українських шкіл долучитися до конкурсу із втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів. Це чудова можливість для учнів під керівництвом вчителів проявити свій талант та зробити важливий внесок у розв’язання актуальних проблем сучасності: відповідального споживання електроенергії та інших природних ресурсів в Україні.

Підготовка конкурсної роботи

Робоча група у складі вчителя та учнів школи (2-15 учнів) мають представити конкурсну роботу на тему: «Відповідальне споживання електроенергії та/або інших природних ресурсів на рівні учнів в Україні».

Ця робота є комплексом рішень, які учні у своєму віці можуть втілювати як частину цілей сталого розвитку України. Свої рішення вчитель разом з учнями мають презентувати у форматі відеозапису тривалістю до 10 хвилин.

Повідомити про намір участі у конкурсі необхідно до 15 cічня 2024 року включно.

Конкурсні роботи будуть оцінено експертним журі.

Результати конкурсу буде оголошено після 25 березня 2024 року.

Перебіг подій конкурсу публікуватимуться в новинах на сайті www.epson.ua, а також поширюватимуться медіапартнерами: українською студією онлайн-освіти EdEra та національною освітньою платформою «Всеосвіта».

Останні зміни: 8 12 2023