Школа 22 Інформатика Зміст Пошук Відгуки Підтримка
Logo 22
arrow_back

Дівчинка на кулі

Незалежний сайт вчителів, учнів та батьків


Вистава театру «Вулик» Дівчинка на кулі за романом Ольги Слоньовської стала переможницею березневого 2016 року конкурсу «Мистецький Арсенал» від Google Educators Group in Ukraine

GEG Актори 1 Актори 2 Актори 3

Книгу Ольги Слоньовської Дівчинка на кулі можна взяти у нас на КНИГООБМІНІ

Дівчинка на кулі

2015


Частина 1


Частина 2


Частина 3


Частина 4


Афіша 1 Афіша 2 Афіша 3 Афіша 4 Афіша 5
Після вистави Гасло
Груша
Розкладачка
Качан
Радіо
Друкарка
Телефон
Вулик
Picasso

На картині іспанського художника Пабло Пікассо Дівчинка на кулі зображена бродяча трупа акробатів. Майже все полотно займають двоє: тендітна гімнастка репетирує цирковий номер, балансуючи на кулі, потужний атлет сидить поруч, відпочиваючи. Картина наповнена внутрішнім драматизмом, який покладений в основу композиції картини, і побудована на зіставленні контрастів. Пейзаж, зображений на картині, являє собою сумну, випалену сонцем горбисту рівнину, по ній простяглася доріжка, де і зупинилася кибитка бродячого цирку. На задньому плані картини зображена випадкова перехожа з дитиною, собака і пасеться білий кінь. Сумовитий фон контрастує з веселим ремеслом артистів, що працюють серед галасливої ​​веселої юрби глядачів.

Куля і куб, що стоять на землі — цирковий реквізит — також представляють собою протилежності. Обігрується контраст руху і нерухомості. Дівчинка граціозно погойдується, утримуючи рівновагу, атлет сидить застиглий, немов моноліт. Він практично злився в одне ціле зі своїм постаментом, уособлюючи нерухомість і сталість.

Вікіпедія – вільна енциклопедія


Як створювалася Дівчинка на кулі :)

До речі, а чи бачили ви Пурпурову сукню,

а також Ліцей слухняних дружин, Вітряки твоїх думок та Конячку без голови?


Останні зміни: 11 12 2020

поштаcentr22

вгору