Дівчинка на кулі

Вистава театру «Вулик» Дівчинка на кулі за романом Ольги Слоньовської стала переможницею березневого 2016 року конкурсу «Мистецький Арсенал» від Google Educators Group in Ukraine

GEG Актори 1 Актори 2 Актори 3

Книгу Ольги Слоньовської Дівчинка на кулі можна взяти у нас на КНИГООБМІНІ

Дівчинка на кулі

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Частина 4

Афіша 1 Афіша 2 Афіша 3 Афіша 4 Афіша 5
Після вистави Гасло
Груша
Розкладачка
Качан
Радіо
Друкарка
Вулик
Picasso

На картині іспанського художника Пабло Пікассо Дівчинка на кулі зображена бродяча трупа акробатів. Майже все полотно займають двоє: тендітна гімнастка репетирує цирковий номер, балансуючи на кулі, потужний атлет сидить поруч, відпочиваючи. Картина наповнена внутрішнім драматизмом, який покладений в основу композиції картини, і побудована на зіставленні контрастів. Пейзаж, зображений на картині, являє собою сумну, випалену сонцем горбисту рівнину, по ній простяглася доріжка, де і зупинилася кибитка бродячого цирку. На задньому плані картини зображена випадкова перехожа з дитиною, собака і пасеться білий кінь. Сумовитий фон контрастує з веселим ремеслом артистів, що працюють серед галасливої ​​веселої юрби глядачів.

Куля і куб, що стоять на землі — цирковий реквізит — також представляють собою протилежності. Обігрується контраст руху і нерухомості. Дівчинка граціозно погойдується, утримуючи рівновагу, атлет сидить застиглий, немов моноліт. Він практично злився в одне ціле зі своїм постаментом, уособлюючи нерухомість і сталість.

Вікіпедія – вільна енциклопедія

Як створювалася Дівчинка на кулі :)

До речі, а чи бачили ви Пурпурову сукню,

а також Ліцей слухняних дружин, Вітряки твоїх думок та Конячку без голови?

поштаcentr22