Школа 22 Інформатика Зміст Пошук Відгуки Підтримка
Logo 22
arrow_back

Google Клас

Незалежний сайт вчителів, учнів та батьків

Дистанційне навчання без потрясінь

Як, не завдаючи клопоту іншим, дистанційно дати завдання учням? Як перевірити виконані роботи? Як повідомити оцінки і зробити роботу над помилками?

• Більшість вчителів знає, що таке Google Клас. Нагадуємо, що у нас розгорнута і функціонує повноцінна система Google Suite для освіти, в якій доступні усі її можливості. В тому числі корпоративна пошта, яка дозволяє розмежувати пошту приватну і робочу.
  • Всі учні з 7 до 11 класу вже мають такий корпоративний обліковий запис, який має вигляд свояадреса@shkola22.com.ua , та вміють – і активно використовують – Google Клас.
  • У Google Класі учні отримують завдання, ставлять запитання, отримують на них відповіді, отримують оцінки і, за бажанням, доопрацьовують роботи і покращують свої оцінки.
  • Всі охочі вчителі можуть без проблем отримати свій обліковий запис, отримати відповіді на запитання та вільно використовувати широкі можливості Google Класу та решти служб Google для використання у дистанційному навчанні.
  • Корпоративні Google Диски налаштовані так, що доступні лише в корпоративних межах, що забезпечує додаткову безпеку у використанні для навчання.
  • Є і мобільні додатки Google Клас. Тому можна працювати і з телефонів.

Google-Клас
  • Щоб розпочати роботу, потрібно активувати корпоративний обліковий запис свояадреса@shkola22.com.ua .Щоб увійти, треба зайти на сторінку Gmail, але написати свою шкільну адресу (повністю). Далі увести тимчасовий пароль.
  • Ця адреса і адреса @gmail ніяк не пов'язані.
  • Для перевірки зв'язку і розв'язання проблемних питань можна написати листа на адресу:
  • Якщо потрібно створити шкільні облікові записи Google Класу для учнів (1–6 класи), надішліть зі своєї пошти @shkola22.com.ua список учнів і їхні майбутні поштові адреси свояадреса@shkola22.com.ua не потрібно до цього мати будь-яку електронну адресу). Ці облікові записи будуть у них весь час навчання у школі. Надсилати так само на адресу:
  • Учні можуть одразу відкривати сторінку Google Класу https://classroom.google.com і заходити за допомогою свого облікового запису. Першого разу потрібно використати тимчасовий пароль, потім змінити на власний.
  • Учні 1–6 класів зможуть користуватися Google Класом, проте не матимуть доступу до електронної пошти.
  • Для роботи з Класом через смартфон повинне бути увімкнене блокування екрану. Це пов'язано з політикою безпечної роботи. Якщо блокування не було умікнене, слід увімкнути блокування, перезапустити смартфон, додати шкільний обліковий запис, і потім можна використовувати Google Клас з шкільним обліковим записом.
  • Якщо у телефоні дитини умікнено батьківський контроль, той, хто керує батьківським контролем має додати обліковий запис закладу освіти як додатковий.

Якщо виникають проблеми з Тестами при роботі в Google Класі з телефону.

При спробі відкрити Форму з тестами може з'являтися повідомлення про відсутність дозволу відкривати тест. Причина в тому, що Форма відкривається у окремому вікні браузера, який працює під іншим обліковим записом.

Можливе розв'язання:

• в адресному рядку цього вікна, де з'явилося повідомлення, написати адресу www.google.com і перейти на цю сторінку;
  • напевно, буде видно, що активний інший обліковий запис (gmail)
  • ВИЙТИ з цього облікового запису;
  • УВІЙТИ в шкільний запис (вибрати із списку і увести потрібний пароль)
  • повернутися в Google Клас і відкрити форму з тестом.

Останні зміни: 15 11 2020

поштаcentr22