Школа 22 Інформатика Зміст Пошук Відгуки Підтримка
Logo 22
arrow_back

Математичні моделі

Незалежний сайт вчителів, учнів та батьків

Задача про автомобіль

За день автомобіль проїжджає 320 кілометрів. Скільки днів потрібно, щоб проїхати маршрут 1700 кілометрів?

За день автомобіль проїжджає n кілометрів. Скільки днів потрібно, щоб проїхати маршрут m кілометрів?

Шнурівка

Задача про шнурівку

Взуттєва фабрика планує випуск нового взуття. Дірки для шнурівки будуть розташовані у два ряди, відстань між рядами 2, відстань між дірками в ряді – 3, кількість дірок у кожному ряду 4.

Дизайнери розробили спеціальний спосіб шнурування. Крім того передбачено, що довжина вільного кінця шнурівки становитиме 10.

Яка має бути довжина шнурівки?

Відстань між рядами a, відстань між дірками в ряді – b, кількість дірок у кожному ряду n, вільний кінець шнурівки c.

Задача про коробку

Жерстяна коробка має довжину 120 см, ширину 20 см, висоту 10 см. Маса 1 см2 становить 0.4 грама. Визначити масу коробки.

Довжина a см, ширина b см, висота c см. Маса 1 см2 становить m грама. Визначити масу коробки.

Задача про тварин

Як перенести курку в ящик b, а слона у коробку a, якщо у коробці одночасно не може перебувати більше однієї тварини?

Тварини

Останні зміни: 25 01 2022