Школа 22 Інформатика Зміст Пошук Відгуки Підтримка
Logo 22
arrow_back

Магнітне поле

Незалежний сайт вчителів, учнів та батьків

Google-Клас

Завдання Магнітне поле

Відео

За допомогою редактора презентацій PowerPoint створити комп'ютерну модель, яка демонструє дію магнітного поля на провідник зі струмом.

Модель 1 Модель 2

• Очистити перший слайд і зробити на ньому градієнтну заливку тла. (Формат тла)

• За допомогою Фігур зобразити електричну схему і додати анімацію, щоб проілюструвати відхилення дротяної рамки зі струмом в магнітному полі.
    Встановити достатню ширину ліній електричних дротів
    Користуйтеся можливістю копіювати і переміщувати вже намальовані фігури (з клавішею Ctrl)

• Використати анімацію Обертання з розділу Виділення. У параметрах анімації встановити кут повороту 20° проти годинникової стрілки.

• Підібрати анімацію руху за траєкторією для всіх трьох елементів дротяної рамки, щоб вийшло реалістичне відхилення рамки

• Зобразити вимикач і встановити тригер, який «вмикатиме струм»

Наші дивотвори

Файл презентації здати у Google-Класі.

Останні зміни: 3 12 2019