Школа 22 Інформатика Зміст Пошук Відгуки Підтримка
Logo 22
arrow_back

Поєднання

Незалежний сайт вчителів, учнів та батьків

Поєднаємо записи музики і голосу.

Обидва файли: Звук1 і Звук2, потрібно імпортувати в програму: Файл – Імпорт – Звукові дані

Поєднання 1

Якщо гучність голосу недостатня, потрібно виділити доріжку із звуком і збільшити гучність: Ефекти – Підсилення сигналу

Поєднання 2

Доріжку із звуком потрібно перемістити на те місце, де голос має накластися на музику.

При програванні доріжки відтворюються одночасно.

Якщо потрібно, можна чути тільки одну доріжку, використовуючи вимикачі Тиша або Соло.

Поєднання 3

Можна зберегти проєкт для подальшої роботи: Файл – Зберегти проєкт – Зберегти проєкт як.

Файл буде збережено у форматі .aup3

Це не є файл, який можна відтворювати за допомогою програвача. Це файл, що зберігає кроки вашої роботи над проєктом.

Поєднання 4

З двох доріжок варто зробити об'єднану нову доріжку, де будуть змішані музика і звук: Доріжки – Мікшування – Змікшувати і обробити як нову доріжку.

Поєднання 5

Початкові доріжки можна закрити. Варто вирівняти гучність звуку нової доріжки: Ефекти – Нормалізація.

Поєднання 6

Наостанок потрібно зберегти роботу як звуковий файл – експортувати у формат .mp3: Файл – Експорт – Експортувати як mp3.

Файл назвати Звук3.mp3.

Поєднання 7