Школа 22 Інформатика Зміст Пошук Відгуки Підтримка
Logo 22
arrow_back

Кольори

Незалежний сайт вчителів, учнів та батьків

Google-Клас

Завдання Кольори

Написати 8 або більше речень про свою думку: чи часто читаєш вірші, чи є улюблений поет чи поетеса, чи є улюблений вірш. Чи є вірш, що запам'ятався після вивчення у школі, Чи є в тебе якась книжка з віршами. Чи пробував (пробувала) ти сама писати вірші. Чи буває в тебе настрій, коли хочеться прочитати поезію. Який вірш ти можеш прочитати просто зараз, бо він лежить недалеко від тебе.

Кожне речення написати як окремий абзац (paragraph) і своїм кольором. Використати якісь із 140 стандартних назв кольорів html

• Назву вправи (заголовок) зробити на кольоровому тлі
  • Один абзац зробити на кольоровому тлі
  • Один абзац зробити кольоровим текстом