Школа 22 Інформатика Зміст Пошук Відгуки Підтримка
Logo 22
arrow_back

Чесність

Незалежний сайт вчителів, учнів та батьків


Чесність

Конкурс соціальної відеореклами
Чесність починається з тебе

Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Проєкту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, Проєктом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія» (SACCI) (Management Systems International, Inc., a Tetra Tech Company, USAID Contractor), Компанією «Антиплагіат», Могилянською школою журналістики оголошують IІI Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроєктів «Чесність починається з тебе».

Про конкурс:

Конкурс проводиться з метою інформування освітньої спільноти, студентів, абітурієнтів, учнів та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття академічної доброчесності, попередження та протидії корупції, її деструктивного впливу через створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює фундаментальні норми розвиненої спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та викладання, активна громадянська позиція тощо.

Участь у Конкурсі мають право брати будь-які особи, що на момент проведення Конкурсу навчаються у закладах освіти України (будь-якої з форм навчання без обмежень щодо віку, статі, гендеру, сексуальної орієнтації чи віросповідання).

Конкурсні номінації для студентів вищих навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти України:

 • Номінація «Навчайся гідно та відповідально» (Перше місце – 1 проєкт, Друге місце – 1 проєкт, Третє місце – 1 проєкт);
 • Номінація «Зарядись проти корупції» (Перше місце – 1 проєкт, Друге місце – 1 проєкт, Третє місце – 1 проєкт);
 • Номінація «Приз глядацьких симпатій» (1 відео, що за результатами голосування на Youtube-каналі Проєкту SAIUP, набере найбільшу кількість «вподобано»).

Конкурсні номінації для учнів закладів середньої освіти України:

 • Номінація «Навчайся гідно та відповідально» (Перше місце – 1 проєкт, Друге місце – 1 проєкт, Третє місце – 1 проєкт);
 • Номінація «Корупція – це не круто» (Перше місце – 1 проєкт, Друге місце – 1 проєкт, Третє місце – 1 проєкт);
 • Номінація «Приз глядацьких симпатій» (1 відео, що за результатами голосування на Youtube-каналі Проєкту SAIUP, набере найбільшу кількість «вподобано»);

Конкурсна відео робота не може посісти більше 1 призового місця (за винятком призу глядацьких симпатій, де вибір роблять глядачі).

Вимоги до відео:

 • формати mkv, mov, mpg4;
 • якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;
 • хронометраж – до 2 хв. (відеороботи, що перевищують цей хронометраж, не будуть допущені до конкурсу.)
 • мова відеороликів: українська та/або англійська
 • оригінальність ідеї*

*Організатор конкурсу зберігає за собою право дискваліфіковувати конкурсні роботи, що міститимуть запозичені з інших відео ідеї сюжету чи використовуватимуть відео/аудіо/текстовий контент без дозволу авторів.

Норми:

Проєктні пропозиції соціальної відеореклами Чесність починається з тебе, які подаються для участі у Конкурсі, не повинні містити:

 • персональних даних третіх осіб, а також імен авторів, адрес і телефонів, інформації про спонсорів, імен політичних діячів та лідерів рухів, у тому числі релігійних символів, назв та згадок (логотипів, брендів) товарної реклами у будь-яких формах, згадок про політичні партії, а також політичних лозунгів, висловлювань, що несуть антидержавний та антиконституційний зміст;
 • зображень: інтимних сцен, усіх видів символів тоталітарних режимів, насилля, дискримінації, вандалізму, що відображають тілесні страждання людей чи тварин; інформації, яка в будь-якій формі принижує гідність людини чи групи людей за будь-якою ознакою. ненормативної лексики;
 • охоронюваної законом таємниці, а також об’єктів права інтелектуальної власності, що не належать учаснику або команді учасників – автору проєкту, а також жодним чином не порушувати вказані права інтелектуальної власності третіх осіб.

ПРОЕКТНІ ПРОПОЗИЦІЇ, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАТИМУТЬ ТЕХНІЧНИМ ВИМОГАМ ФОРМАТУ, ЯКОСТІ ЗОБРАЖЕННЯ, ХРОНОМЕТРАЖУ, ЗАДАНІЙ ТЕМІ, ДО КОНКУРСУ НЕ ДОПУСКАТИМУТЬСЯ.

Подати проєкт:

Для подачі конкурсного проєкту необхідно заповнити онлайн форму та завантажити до неї ваш відеопроєкт.

Конкурсні проєкти соціальної відеореклами приймаються з 20 вересня до 17 листопада 2019 року. Результати конкурсу будуть оголошені 17 грудня 2019 року.

Усі проєкти, що відповідають умовам конкурсу, оцінюватимуться членами конкурсної комісії.

Усі відеоролики, допущені до конкурсу, будуть завантажені на офіційний YouTube канал Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP для відкритого Інтернет-голосування за відеоролик-переможець глядацьких симпатій, яке відбуватиметься з 26 листопада по 10 грудня 2019 року. Про початок голосування та посилання на YouTube канал буде повідомлено 26 листопада 2019 року на сайті Проєкту SAIUP

Відправивши заявку на участь в конкурсі Чесність починається з тебе, ви дозволяєте використовувати ваш відеоролик соціальної реклами Організатору Конкурсу (із зазначенням імен авторів) для його показу на некомерційних публічних заходах, викладати та поширювати у соціальних мережах, демонструвати у засобах масової інформації.

Реєструючи роботу, ви підтверджуєте, що володієте необхідними для участі авторськими правами, правами на демонстрацію кінематографічного твору та можете це підтвердити.

Після 3 робочих днів після подання проєкту для участі у конкурсі вас буде сповіщено щодо його відповідності умовам конкурсу і відповідно щодо допуску чи не допуску до конкурсу.

Загальний призовий фонд конкурсу – 90 000 гривень

Нагороди:

Категорія «Студенти»

 • 1 місце – номінація «Навчайся гідно та відповідально» – 15 000 грн
 • 1 місце – номінація «Зарядись проти корупції» – 15 000 грн
 • 2 місце – номінація «Навчайся гідно та відповідально» – 10 000 грн
 • 2 місце – номінація «Зарядись проти корупції» – 10 000 грн
 • 3 місце – номінація «Навчайся гідно та відповідально» – 5 000 грн
 • 3 місце – номінація «Зарядись проти корупції» – 5 000 грн
 • 1 місце – номінація «Відео глядацьких симпатій» (за результатами YouTube голосування) – 3000 грн

Категорія «Школярі»

 • 1 місце – номінація «Навчайся гідно та відповідально» – 6 000 грн
 • 1 місце – номінація «Корупція – це не круто» – 6 000 грн
 • 2 місце – номінація «Навчайся гідно та відповідально» – 4 000 грн
 • 2 місце – номінація «Корупція – це не круто» – 4 000 грн
 • 3 місце – номінація «Навчайся гідно та відповідально» – 2 000 грн
 • 3 місце – номінація «Корупція – це не круто» – 2 000 грн
 • 1 місце – номінація «Відео глядацьких симпатій» (за результатами YouTube голосування) – 3000 грн

Оголошення результатів Конкурсу з визначенням переможців, в тому числі оголошення переможців Конкурсу в номінаціях «Приз глядацьких симпатій», відбудеться 17 грудня 2019 року. Імена переможців буде опубліковано на офіційному сайті Організатора Конкурсу 18 грудня 2019 року.


Останні зміни: 3 12 2019

вгору