Школа 22 Інформатика Зміст Пошук Відгуки Підтримка
Logo 22
arrow_back

Медіалаб

Незалежний сайт вчителів, учнів та батьків

Медіалаб

Конкурс Youth MediaLab

Youth MediaLab - це проєкт розвитку шкільних та молодіжних медіа в Україні.

Головна мета проєкту - дати поштовх розвитку цифрових медіа та редакцій шкіл!

Умови конкурсу:

У конкурсі можуть брати участь шкільні та позашкільні заклади освіти державної та комунальної власності, які мають практичний досвід у створенні друкованого або онлайн медіаконтенту протягом не менше 1 року. Це школи, гімназії, ліцеї, професійно-технічні училища, центри творчості дітей та юнацтва, молодіжні центри тощо. Один навчальний заклад може подати лише одну заявку.

Для участі необхідно виконати наступні умови:

1. З 5 вересня до 11 жовтня 2019 року включно заповнити реєстраційну форму, а саме:
    • вказати повну назву закладу освіти, контактні дані
    • заповнити від руки, відсканувати та завантажити письмову згоду адміністрації закладу освіти на участь у конкурсі
    • описати наявне у школі приміщення, у якому в разі перемоги у конкурсі буде встановлено цифрове медіаобладнання
    • обґрунтувати у довільній формі, чому саме ваш заклад освіти має стати учасником проєкту Youth MediaLab (мотиваційний лист до 300 слів).
    • створити і надати посилання на конкурсну відеороботу на тему «Супергерої серед нас», розміщену на YouTube-каналі. Ролик має тривати до 90 секунд та креативно представляти учня або групу учнів з унікальними талантами або навичками. Обов’язково зазначте в описі відео назву закладу освіти, область, район та місто
    • завантажити у форму або дати посилання на два приклади попередніх робіт учнів школи на будь-яку тему
    • коротко описати свою шкільну редакцію та зазначити контактні дані керівника.
  2. Дочекатися оголошення результатів конкурсу 31 жовтня 2019 року на сайті та в соціальних мережах організаторів. Під час оцінювання журі враховуватимуть інформативність заявки, креативність та оригінальність відеороботи, її відповідність визначеній темі.

Проєкт реалізують Міністерство інформаційної політики України та Міністерство освіти та науки України спільно з громадською організацією Change Communication («Комунікації для змін») за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Останні зміни: 16 11 2019