Школа 22 Інформатика Зміст Пошук Відгуки Підтримка
Logo 22
arrow_back

FLEX

Незалежний сайт вчителів, учнів та батьків

Конкурсний відбір за програмою культурного обміну між Україною та USA
Future Leaders EXchange

FLEX

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

До участі у конкурсному відборі запрошуються школярі 8, 9, 10 класів, які народилися в період з 1 січня 2004 року по 15 липня 2006 року та володіють англійською мовою на достатньому рівні, у тому числі й діти з особливими освітніми потребами, які є учнями 8-11 класів та народилися в період з 15 лютого 2003 року по 15 липня 2006 року. Конкурс для дітей з особливими освітніми потребами проходитиме окремо від загальної групи. Участь у конкурсі є відкритою та безкоштовною для всіх охочих.

З міркувань безпеки, пов’язаних з пандемією коронавірусу, восени 2020 року програма FLEX проводитиме тестування онлайн на 2021 – 2020 навчальний рік. Заявники, які відповідають вимогам програми, можуть брати участь у процесі відбору з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, використовуючи мобільний телефон або комп’ютер.

Конкурсний відбір проходить у три етапи з вересня по грудень в онлайн-форматі:

• І тур – заповнення аплікаційної форми та написання трьох невеликих творів на задані теми англійською мовою протягом 10 днів з моменту подання заявки. Аплікаційна форма доступна з 1 вересня по 15 жовтня 2020 року на сайті https://ais.americancouncils.org/flex. При реєстрації кожен учасник має завантажити відскановану та підписану учасником та одним з батьків/опікунів згоду на обробку персональних даних. Зверніть увагу при заповненні згоди: підпис суб’єкта – це підпис учасника програми, підпис представника – це підпис одного з батьків/опікунів.
  • ІІ тур – складання короткого письмового тесту з англійської мови.
  • ІІІ тур – заповнення анкети, написання творів англійською мовою, співбесіда з кожним учасником та стандартизований тест з англійської мови. Запланована дата початку – листопад 2020. Учасники, що пройшли до 3-го туру, будуть запрошені до участі офісом Американських Рад у Києві.
  • Заключний етап. Після отримання анкет від учасників всі документи третього туру відсилаються до Вашингтону для розгляду незалежною комісією. Після прийняття рішення комісією, Офіс Американських Рад в Вашингтоні, надає інформацію листом стосовно статусу учасника (фіналіст/альтернативний кандидат/не пройшов) через офіс Американських Рад в Києві. Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у квітні-травні наступного року. Після оголошення результатів учасники програми займаються підготовкою необхідних документів для отримання американської візи. Влітку фіналісти обов’язково проходять програму передвиїзної орієнтації. Учасники програми FLEX вирушають до USA у серпні 2021 року, в Україну вони повернуться у травні-червні 2022 року.

Останні зміни: 10 10 2020