Школа 22 Інформатика Зміст Пошук Відгуки Підтримка
Logo 22
arrow_back

#безпробілів

Незалежний сайт вчителів, учнів та батьків

Без пробілів

Письменницький конкурс #безпробілів

Літературний конкурс художніх текстів від підлітків та для підлітків.

Мета конкурсу

• Показати українським підліткам якомога більше якісної української підліткової літератури
  • Надати молодим письменникам і письменницям можливість публікуватися та знайти свою аудиторію
  • Надихнути підлітків писати художні тексти
  • Розкрити нові імена сучасної української літератури й допомогти їм стати частиною літературного процесу

Які тексти

Прозу, поезію і п’єси, сміливі експерименти на межі стилів і жанрів. Новаторські за формою та змістом історії з різноманітними персонажами й актуальними темами. Нас цікавить увесь спектр людських почуттів — від надії до відчаю, від бунту до прийняття. Все, що болить, дратує, радує і змушує підлітків вставати з ліжка щодня. Влучно підібрані слова, яким віриш, й образи, які потрапляють просто в серце. Ми не боїмося складних у будь-якому сенсі тем і хочемо читати про те, що зазвичай замовчують, але ми завжди вловлюємо стереотипи і будь-яку дискримінацію у тексті. Нас захоплюють персонажі й автори з незвичним поглядом на світ і небачені реальності чужої свідомості.

Що отримають переможці?

Журі обере тексти для публікації на сайті Букмоль, а автори найкращих текстів отримають річні абонементи на всі події Мистецького Арсеналу на 2021 рік та зможуть взяти участь у читаннях на Книжковому Арсеналі 2021.

Умови участі

• До розгляду приймаються раніше не опубліковані україномовні художні тексти (проза, поезія, п’єси тощо). Не більше 2 текстів від однієї людини.
  • Обсяг кожного тексту: до 15 000 знаків з пробілами.
  • Тексти надсилти одним вордівським файлом на пошту: bezprobiliv.bukmol@gmail.com
  • У темі листа вказати обрану номінацію (# teenwrite), а у тексті листа — свої ім'я, вік і посилання на свій акаунт у соцмережах (фейсбук чи інстаграм).

Тексти приймаються з 15 жовтня 2020 до 15 січня 2021.

Останні зміни: 12 11 2020