"Мінімум"

<=

Варіант «Мінімум». «Я поважаю право людини говорити своєю мовою»

Не сприймай українську як вторинну мову. Адже мова землі, на якій Ти живеш, не може бути вторинною. Вона може бути в слабшій позиції але не вторинною. Своє завжди є найкращим вже тільки тому, що це своє. Якщо Ти віриш в це і працюєш, з часом українська стане такою ж розвиненою і зручною для життя в Києві як французька в Парижі італійська в Римі чи англійська в Лондоні.

Сьогодні українська мова менш поширена в Києві ніж російська. А могло бути інакше? Яка мова могла краще розвиватися у Російській Імперії — російська чи українська?

Стався з розумінням до тих, хто говорить суржиком. Адже суржик —він також наш, український. Люди, для яких суржик — "рідна мова", не винні що без держави українська мова не могла повноцінно розвиватися. Суржик —це мова нашої землі яка була поранена та деформована чужоземним впливом.

Потрібен час і бажання. Сьогодні людина говорить суржиком, а завтра її діти повноцінно оволодіють українською і стануть частиною міцної україномовної спільноти.

Останні зміни:18/08/2018

Сб 18