Задимлення

<=

Поради у задимленому місті

У зв'язку із задимленням повітря рекомендується:

• обмежити перебування на відкритому повітрі, уникати тривалого перебування на відкритому повітрі рано вранці (у повітрі знаходиться максимальна кількість смогу) та у найспекотніший час доби.

• тримати вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці; при відкритті вікон завішувати місця надходження атмосферного повітря (вікна, кватирки тощо) зволоженою тканиною і періодично її змінювати.

• по можливості використовувати у побуті та на робочих місцях системи кондиціонування та очищення повітря.

• проводити вологе прибирання, поставити в житлових та робочих приміщеннях ємності з водою, щоб підвищити вологість повітря.

• збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих; для відшкодування втрати солей та мікроелементів рекомендується пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочно-кислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктейлі.

• уникати потрапляння під дію опадів, у випадку неможливості уникнення – за першої можливості прийняти душ.

У разі виникнення симптомів гострого захворювання або нездужання (поява ознак задишки, кашлю, безсоння) необхідно звернутися до лікаря.

Останні зміни:18/08/2018

Сб 18