Школа 22 Зміст Пошук Відгуки Підтримка

Чужі мережі

Незалежний сайт: вчителів, учнів та батьків

 

<=


Чому в Україні заборонили російські соціальні мережі?

наші роздуми (9- 10-класники)

На мою думку,заборонили соціальні мережі в Україні саме через конфлікт Росії з Україною або росіяни бояться,що ми будемо читати інформацію про них,вислідкуємо,хах) Це моя думка) На мою думку такі соцмережі як, Вконтакті,Яндекс та Mail.ru були заборонені в Україні тому що, ці соцмережі належать Російській державі. Це все пов'язано з війною на сході. Небуло б війни,Україна змогла б користуватися цими джерелами. В Україні заборонили Російські соцмережі тому, що в України з Росією напружені стосунки. І навіть розпочалася війна. В Україні почався період "Дерусифікації". Були заборонені Російські продукти для продажу. А також заборонили і Російські соцмережі і сайти. На мою думку це зробили через недружні стосунки з нашими сусідами на сході адже в цих соц. мережах пропагували російську правоту у війні між Україною та Росією
На мою думку приздент не хотів щоб Українці були в Російських Соцмережах Я вважаю що ,соц мережу В К заблоковано через те що ,зі сторони Росії на Україну вилили купу хейта ,та спаму . Саме через це президент П. Порошенко ,і закрив В К . На мою думку, наша держава хотіла захистити нас від різноманітних ігор по типу Синій Кит,або відсторонити нас від російської мови, та популяризувати спілкування Українською. Так як, більшість користувачів соціальних мереж  спілкувалися саме на Російській. На мою думку, наша держава хоче щоб всі українці спілкувалися виключно українською мовою  на українських сайтах.
На мою думку, російські соціальні мережі потрібно було заборонити років з 5 тому. Адже через них була можливість відслідковувати за людьми, за їніми інтересами.Не лише друзі могли знати про вас більше,ніж ви думаєте.Тому заборону російських соціальних мереж я вважаю правильною, адже саме через них вели сліжку за українцями, за їхніми інтересами. На мою думку,  таку соціальну мережу як ВК заборонили через те , що Росія хоче винищити українську націю,  навіяти свою політику і пропагандувати все проти України. На мою думку в Україні заборонили соціальні мережі через те,що президент України захотів щоб українці не користувались мережами,які створені людьми які проживають за межами держави. Мені здається,що це не правильно,тому що не дивлячись на ситуацю в країні російські соц мережі мають право на своє існування На мою думку, заборона російських мереж- це безпека країни
На мою думку, Петро Петрович вчинив це, тому що він хоче збрегти віртуальну незалежність України, адже більшість людей користувалися "Вконтакті" та "Однокласники", "Майл-ру". Українська влада думає, що в Російський соціальних мережах українських людей пропагандують, закликають їх до своєї сторони. Петро Порошенко закликає IT-програмістів щодо створення нової, української соціальної мережі. Нам заборонили російські соціальні мережи, тощо вони сповнені сміттям і мемасіками. А як правило через них нове покоління деградує і не розвивається належним чином. а насправді Порошенко сказав "І зараз не можна відрізняти кібербезпеку та втручання РФ у демократичні процеси по всьому світові і пропагандистські зусилля, які Росія здійснює, використовуючи в тому числі і російські соціальні мережі". На мою думку, в Україні заборонили російські сайти через те, що вони пропогандують російську мову, проводять антиукраїнську політику. На мою думку соц. мережі заборонені в Україні із-за російської пропаганди
На мою думку, російські соціальні мережі заборонили в Україні тому, що по- перше, Росія- країна агрессор, а по друге, в Україні здійснюються реформи такі - як: перейменнування назв міст, сіл, вулиць, які пов'язані з Росією, заборона російських телеканалів, кіно, а також соціальні мережі, які хоч якось можуть зашкодити нашій країні! На мою думку в Україні заборонили російські соцмережі тому що вони впливають на молодь або це через війну Росії та України..Але для більшосьті ці соцмережі були дуже зручні для спілкування, а програми які залишилися не такі зручні. Тому я сподіваюся що в найближчий час їх знову розблокують. На мою думку  чому  у нас в країні не можна використовувати російські соц. мережі . Тому що хотіли нас захистити та від'єднати нас від Росії таким способом . Але наданий момент ще українці користуються соц. мережами як : "Вконтакте" , "Однокласники" . Якщо ми користємося ми таким чином можливо підтримуємо росію  На мою думку в Україні заборонили російські соціальні мережі тому що в Україні на даний момент війна з Росією .Можливо цим хотіли звернути увагу на те,що є багато українських соціальних мереж,якими українці можуть користуватися.Багато російського зараз забороняють в Україні..Але особисто я не бачу в цьому сенсу,адже багатьма російськими соціальними мережами було дуже зручно користуватися..Звичайно для них є заміна ,але все ж патріотизм проявляється не в цьому,але це моя думка
На мою думку,в Україні заборонили російські соціальні мережі,тому що в Україні на сході війна з Росією.Але деякі інтернет користувачі були обурені наказу презедента,тому що через ці інтернет мережі користувачі могли вільно спілкуватися і вони рахують,що це не є вихід з ситуації.А взагалі в Україні за накозом презедента багато чого відмінили:публікувати та розповсюджувати фільми та мультфільми на російській мові,деякі продукти забрали з полиць супермаркету російського виробництва. На мою думку російські соціальні мережі заборонили тому що там терористи могли створювати шкідливі програми і розсилати українським користувачам і шкодили їхнім компютерам.  Я думаю їх закрили через те, що на даний момент ведеться війна між Україною та Росією. Всі російські соціальні мережі, які були розповсюджені в Україні, закрили. Закрили на Україні майже все російське: перейменували російські села та міста, позакривали російське телебачення, заборонили російські кіна і т.д. На мою думку, соціальні мережі були корисними, бо була більша можливість спілкуватися з друзями і не тільки. На мою думку соціальні мережі заблокували тому що президент намагався захистити інформаційний простір України від російської пропаганди.
На мою думку, в Україні заборонили соціальні мережі російською мовою через те, що суспільство популяризує українську мову. Так як основні користувачі соціальних мереж - підлітки, то це впливає на їхнє подальше світобачення. На мою думку  в Україні заборонили російські соціальні мережі через те, що на сході України ведеться війна з Росією.Звичайно український народ обурився. Адже багато людей мали змогу спілкувалися  з рідними.Також це столося тому,що через соц.мережі велася антиукрїнська пропоганда,поширювалася заборонена інформація.Але вже сьогодні в Україні шукають альтернативи  забороненим російським соціальним мережам. На мою думку, соціальні мережі Російських організацій заблокували тому що це потрібно для чогось. Я вважаю, що Російські сайти заблокували, бо російське ФСБ слідкувало за людьми через соціальні мережі. Також були спричинені Кібер атаки.
Я вважаю тому що Російські ФСБ стежили за нами через соц, мережі Чому в Україні заборонили росіські соціальні мережі? На мою думку їх заборонили тому,що ми повинні користуватися українськими соціальними мережами. На мою думку заборонили російські соц. мережі тому що це російські мережі та презедент важає що це не правильно що ми користуємося цими мережами Для мене блокування російських соц. мереж не грає ніякої ролі, тому на мою думку це не є важливим, але вважаю  що ця дія є правильною тому що  український народ більше не буде піднімати рейтинг цим мережам.
На мою думку блокування російських соціальних мереж є правильним рішенням.Адже якщо Україна не буде використовувати їх, то ми не будемо піднімати рейтинг їхнім мережам. Російські соціальні мережі заборонили для того, щоб не підтримувати країну-агресора.  Я повністю підтримую цей закон. На мою думку соціальні мережі закрили для безпеки,'Вконтакте' і 'Однокласники' засоби поширення фейкових новин  та пропаганди Щодо причин блокування російських поштових сервісів представники влади наводять плутані аргументи. Радник міністра внутрішніх справ А.Геращенко, скажімо, наголошує на тому, що "Вконтакте" і "Однокласники" - головні засоби поширення фейкових новин і пропаганди країни-агресора. Президент Петро Порошенко на своїй сторінці "Вконтакте" закликав українців негайно вийти з російських сервісів "з міркувань безпеки".Отже, російські соціальні мережі були заблоковані за для безпеки.
На мою думку в Україні заблокували російські сайти, тому що : влада піклується про нас, щоб не читали наші листи в соціальних мережах російська влада. Взагалі це з однієї сторони і правильно , а з іншої ми тепер не можемо спілкуватись як рашіше. З людьми з якими ми переписувались в соц.мережах ми втратили звязок, і це прикро!!!!!!! Я думаю шо заборонили соціальні мережі на території України , тому що влада піклується про нашу безпеку. Найголовнішим завданням держави має бути захист її інформаційного простору , особливо у випадку війни з Росією В наш час соціальні мережі є невід'ємною частиною нашого життя.Ми отримуємо багато цікавої ,потрібної нам  інформації,а також ми можемо підтримувати зв'язок з рідними,друзями на відстані.Проте зараз в нашій країні важкі часи,а тобто ведеться війна з сусідною державою.І тому,аби захистити людей від впливу не корисної інформації,влада заблокувала всі  соціальні мережі нашого ворога. Щодо заблокованих Російських мереж на території України На початку 2017 року, президент України Петро Порошенко ввів закон про блокування Російських сайтів на території. України. Звичайно, в якійсь мірі, це є правильним рішенням, адже Росія та Україна (на даний момент) є ворогами.Але якщо подивитись з іншого боку, то це є безглуздим рішенням.Що звичайний сайт, може зробити? Люди звикли до цього сайту, тому я стану на сторону другого типу людей, які хочуть щоб Російські соціальні мережі залишились.
На мою думку,Россійські мережі закрили,просто для того щоб Росіяни не агітували Українців. Та також ходили  чутки що,"ВК,ОК." заборонили під підкритям,щоб закрити Россійські підприємства,ті що відмивають гроші з Укра\ни,та не платтять налоги в бютжет України Я думаю що Україна заборонила соціальні мережі тому, що за нами слідкують ФСБ. І ще багато українців ідуть на провокації з сторони Росії. Я важаю що це дуже погано і незручно я дуже звикнув до цієї соц.мережі. Я думаю що Російські мережі заборонили тому щоб Росія не керувала українців і незнала всю інформацію.
Закриття соц. мереж перший час спричинило хаос серед молоді, але влада зробила правильне рішення по приводу, їхнього закриття так як Агресор сьогодні повністю підконтрольні і керуються російськими спец. служби. Але на зміну "Вконтактє" та "Аднакласікам" прийшов Фейсбук Найпопулярнішими російськими соцмережами вважається "Вконтакте" і "Однокласники". За наказом президента їх було заборонено. Тому що російські сайти нашпиговані пропагандою, виявляють агресію. Україна блокує соціальні мережі в рамках санкцій проти Росії. Зараз дуже важкий час для нашої країни, тому що іде неоголошена війна між Росією та Україною. Тому наш уряд прийняв рішення про заборону користування рос. соц. мережами. Я гадаю , що це правильне рішення тому що , через соц. мережі надходить дуже багато негативної інформації , яка погано впливає на український народ. Довго думала над темою,але 10-А1 дали ідею,тому... Зовсім нещодавно, між людьми, а особливо між молоддю 'прогриміла' новина, про закриття соц. мережі "Вконтакте". Як нам відомо, то такі міри прийняли у зв'язку з популярною між підлітками грою, яка носить назву "Синій Кит", ця фатальна гра забрала з життя чималу кількість підлітків. Заборонили соц.мережу в Україні також стосовно політичних переконань, адже "Вконтакте"-російський сайт. Я не зовсім підтримую цю ідею, адже прихильність до своєї країни, свій патріотизм варто виявляти більш важливими,корисними та серйозними вчинками. Заборонивши користування "Вконтакте", у людей примусово їх інтернет-друзів, улюблені спільноти, ігри, можливо й роботу. З одного боку, мережа й справді шкідлива і цей закон обґрунтований, та все ж, ті, хто хоче проводити свій час в ній, завантажили спеціальну програму, яка надає доступ до "Вконтакте".  Тому,примусово обмеживши українців у власному виборі щодо соц.мереж-вищі органи влади лише обурили суспільство та викликали негативні емоції у свою сторону.
В Україні заборонили російські соціальні мережі у рамках санкцій проти російських компаній.Раніше російські мережі використовували для боротьби з пропагандою Росії проти України,але дивлячись на російські кібератаки прийшов час діяти більш рішуче. Ось що пишуть в интернети на мий погляд бан вк,маилРу,Однокласники й яндекс була марна трата часу ось мій дідусь літав на літаках і внього багато знайомих з Росії і він з ними списувався через однокласники іх заблокували і переписувався не тьлкі ж мій один дідусь а пів пожилих українців тепер цю можливість ім перекрили у мене теж багато знайомих з Росії я з ними списувався через вк і також с друзями з БЦ я токож списувався і не тільки я один списувався в вк с друзями! І на мою думку ящо в нас война то навіщо переривати нам стосунки й спілкування з людьма з другиг країн світу по типу Росії,Англії і,т,д якщо в президентів війна так навіщо ций хлам на нас кидать?Я думаю що просто велика дупа!І бан соцмереж безглуздий!І тепер чийсь дідусь а бо бабася не може поспілкуватися з подругою або з другом з якими вони вчились! І я і багато людей України не може спілкуватися з друзями а бо знайомими з другиг країнах сівіту! Я думаю все, що зроблено то на краще
Я вважаю, що російські сайти відмінили через те, що в наш час і так населення русифіковане, а цього не має бути, ми повинні не тільки розмовляти українською, але й творити українською, ми маємо створювати власні сайти, а не сидіти на російських сайтах, на яких на нас заробляють гроші. Коли заборонили російські соц.мережі, мені здається на них це дуже вплинуло, адже їх заробіток впав. Ні, звісно можна обійти цю заборону, але на особистому прикладі можу сказати, що вперші тижні я і сама продовжувала сидіти на цих сайтах, але згодом набридло. Зараз наш клас перейшов на таку соціальну мережу як ' фейсбук', ми вже звикли до нього і не спілкуємося через 'вконтакте'. Також я перестала користуватися пошуковою програмою 'яндекс'.  Отже, я вважаю, що ці заборони корисні, хоч як люди не протестували. Ми повинні розуміти, що на таких як ми, заробляють гроші. Ми маємо створювати власні сайти. Особисто в моєму житті з момeнту санкцій російських сайтів,нe змінилося нічого. Єдиною соціальною мeрeжeю якою я користувався було *Вконтакті*.
Воно було зручнe лишe, тому що там була зібрана вся музична бібліотeка. Алe я вважаю,що зараз у молоді має бути більшe вільного часу,який вони можуть використовувати для саморозвитку,замість того,щоб залипати в соц мeрeжах і повeртатись до рівня розвитку приматів)))
На мою думку, програми російського виданя заблокували в Україні тому що гадають що російські айтішники можуть отримати доступ до Української мережі. На мою думку тому що Україна виде війну з Росією. І наш призидент не хоче щоб ми мали з цією країною щось спільне. На мою думку, в Україні заборонили соціальні мережі російською мовою через те, що суспільство популяризує українську мову. Так як основні користувачі соціальних мереж - підлітки, то це впливає на їхнє подальше світобачення На мою думку соціальні мережі заборонили через не офіційну війну між Україною та Росією.
Не так давно, в Україні вийшов наказ про заборону російскьких соціальних мереж та сайтів,зокрема «ВКонтакте» , «Одноклассники», «Mail.ru.», «Яндекс»,з метою захистити українських користувачів від пропаганди. Ця звістка сколихнула українських користувачів,особливо молодь,яка звикла до цих засобів додаткової інофрмації, хоча альтернатив досить багато,наприкад,всім відомий «Фейсбук», «Твітер», «Гугл» і т.д .На мою думку,це не зовсім вдала спроба підштовхнути українців до користування рідними сайтами та мовою,оскільки одне тільки їх закриття не допоможе,привернути нас до якихось дій,якщо ми самі не зрозуміємо ,чи потрібно це нам!  А загалом,хочу сказати,що як на мене,всі ми маємо право користуватись тим чим хочемо, в рамках розумного ,проте не забувати свою мову,свою батьківщину, не піддаватися провокаціям,не бути черствими ! На мою думку, блокування російських інтернет ресурсів було правильним кроком. Адже соціальна мережа "ВКонтакті" була, м'яко кажучи, помийною ямою, в якій можна було втонути. Mail.ru - взагалі без коментарів, а Яндекс був досить незручний у користуванні. Багато людей дійсно втратили бізнес ВК, але інші соц.мережі надають більше можливостей. В умовах війни Україна змушена відмовитися від підтримкт російських ресурсів. На мою думку, російські соціальні мережі заборонили, шо більше популяризувати українську мову. Особливо хочу звернути увагу на соц. мережу "ВКонтакті". Це є масштабний інтернет-ресурс, яким щодня користується мільйони українських громадян,особливо підліткім з його допомогою вони можуть вільно і безкоштовно спілкуватись між собою, а також з друзями, які знаходяться за кордоном, а також багато з інтернет-користувачів використовують цю соц. мережу, як спосіб заробітку. Заборона користуватися російськими соц.мережами з однієї сторони це добре, щоб припинити спілкуватися сурдиком чи російською мовою, а більше поширювати українську мову, особливо це корисно підліткам , яких по кількості користувачів переважає, також на мою думку, соціалтну мережу " ВКонтакте"- закрили з зв'язком поширення гри " Синій Кит" , який закликав дітей кінчати життя самогубством, бо саме ця гра дала свої корені з Росії.
В Україні заборонили російські соціальні мережі через ситуацію на сході. Через ці події багато що змінилося в Україні: відмінили російські соціальні мережі, телепередачі ведуться лише українською мовою, заборонили показ фільмім та серіалів російською мовою, змінили російські назви сел та міст. Завдяки цьому більшість людей почали більше любити та цінувати Україну, ставати патріотами, та бути відданими свої державі.Але на мою думку заборона соціальних мереж стала також великою проблемою спілкування з іншими країнами, ми неможем з легкістю спілкуватися з родичами які з певних причин проживають в інших країнах. Але я думаю це лише на кілька років, ми сильний народ тому впораємось з будь якими труднощами! Я думаю, чого нам заборонили соціальні мережі томущо.Про нашого президента України пишуть погані слова,і була хакерська атака Думаю що вони заборонили соціальні мережі тому що була хакер атака Бо це російські мережі 
На мою думку,російські соціальні мережі заборонили через те ,що вони негативно впливають на українське суспільство.Вони заохочуть до спілкування російською мовою. Чому заборонили в Україні заборонили Вконтакте, Одноклассники, Mail.ru, Яндекс??? Гарне питання. Вк - це помийне відро, дана соціальна мережа ніяким чином не розвиває людину, воно повністю забите рекламою, пропагандою, піратськими фільмами та музикою. Заборонивши Вк, особисто я нічого не втратив, а навпаки у мене з'явилось більше вільного часу, яке я використовую для саморозвитку Пошта mail.ru взагалі відстій! Пошукова система Яндекс - не зручна та вірусна, погано шукати потрібні фотографії і тд.  Одноклассники.... Я краще промовчу. Підсумувавши вище написане можна сказати, що заборона російських сайтів на території України є правильним рішенням!
На мою думку російські соціальні мережі зоборонили тому, що Росія не хоче, щоб Україна користувалася Їхніми мережами. І тому заборонила доступ до їхніх мереж. На мою думку російські соціальні мережі заборонили тому,що політичні стосунки з Росією у нас не найкращі. Україна має свої соціальні мережі і прагне до того,аби українці користувалися саме нашими соціальними мережами і не віддавали перевагу російським.Також це робиться для того,щоб українці менше бачили і слухали російську мову,а спілкувались своєю рідною мовою в чатах, в родинах, будь-де. Тож давайте поважати цей вибір і поширювати українську мову в колах нашого спілкування! На мою думку соціальні мережі на Україні заборонили,тому що у нас зараз не найкращі стосунки.Заборонивши ВК та інші мережі,економіка Росії трішки постраждала,тому що кількість відвідування зменшилась.Також,неодноразово говорилось,що Росія слідкує за нами через соціальні мережі,тому для нас краще було їх закрити.
На мою думку, Росія мала забагато інформації про населення України , а саме : вона мала особисті данні, IP адресу , могла прочитати особисті повідомлення людини і могла довідатись про внутрішні справи України через народ . Також росіяни могли гнобити українців чи закликати їх до Росії . Особисто я сиділа в соц мережі Вконтакте і неодноразово бачила як Росію вихваляють як могутню країну , до неї закликають, а навіть в деяких групах росіяни звинувачували українців як агресорів до початку війни . Я вважаю що це правильне рішення заборонити російські сайти в час війни з Росією


 

Останні зміни:19/02/2019

https://www.shkola22.com.ua

Ср 20

+6°

Чт 21

+3°

Пт 22

–3°