Володарі Scratch

<=

Всеукраїнський конкурс Володарі Scratch

Всеукраїнський конкурс “Володарі Scratch” пропонує всім охочим перевірити знання з програмування та подати командний проект.

Організатором проекту є Фонд BrainBasket та IT-компанія EPAM.

До змагання запрошуються дитячі команди (3 людини, вік згідно категорій нижче) з дорослим ментором-наставником.

Пропонувалося створити творчий проект за однією з категорій:

• Анімація (9-10 років) – творчий проект у форматі анімованої історії.

• Гра (10-13 років) – творчий проект у форматі комп’ютерної гри.

• Освіта (10-13 років) – творчий проект з обраної теми шкільного курсу.

• Екологія (10-12 років) – творчий проект на тему екології (спеціальна категорія від компанії Астарта).

Змінено:

Конкурс проходитиме в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником.

До участі приймаються проекти у форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій:

• Школа майбутнього.

• Здоровий спосіб життя.

• Діти за мир.

На переможців чекають призи: робототехнічні конструктори mBot, планшети, bluetooth-колонки.

Конкурс пройде у декілька етапів:

1. Реєстрація команд-учасниць буде відкрита 21 січня 2019 року.
  2. Працюємо над проектом! Створення та подача конкурсного проекту до 17 березня 2019 року.
  3. Хто вони, фіналісти? 18 березня – 1 квітня – визначення фіналістів конкурсу.
  4. Інтрига! 2 квітня – публікація списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал.
  5. Привіт, Київ! 20 квітня – фінал всеукраїнського конкурсу в Києві.

20 квітня команди-фіналісти будуть запрошені до Києва на презентацію своїх командних проектів перед журі та визначення переможця в кожній з категорій. Організатори забезпечують учасників харчуванням та кава-брейками, витрати на переїзд до Києва оплачуються самостійно.

Останні зміни:19/03/2019

Вт 19