Театральні обрії

<=

Умови

проведення обласного фестивалю-огляду дитячих театральних колективів «Театральні обрії»

1.     Загальні положення

1.1. Обласний фестиваль-огляд дитячих театральних колективів «Театральні обрії» (далі – фестиваль) проводиться департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

1.2. Мета фестивалю:

• виявлення і підтримка самобутніх дитячих та юнацьких театральних  колективів та їх керівників;

• підвищення художнього рівня дитячих і юнацьких театральних колективів;

• залучення дітей, юнацтва до вивчення кращих зразків традиційного і сучасного українського та світового театрального мистецтва;

• підвищення професійного та педагогічного рівня керівників колективів; пошук нових форм і методів роботи з дітьми та молоддю.

1.3. Фестиваль проводиться один раз на два роки у два тури:

І тур – обласний відбірковий (заочний). Термін проведення – вересень-жовтень поточного року. За підсумками першого туру формується список учасників фіналу фестивалю-огляду й надсилаються виклики колективам-фіналістам.

ІІ тур – фінальний. Проводиться у жовтні поточного року на базі Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського.

2. Умови участі у конкурсі

2.1. До участі у фестивалі запрошуються вихованці дитячих та юнацьких театральних колективів закладів освіти віком до 18 років будь-якого жанрового спрямування (драматичні, музичні, камерні, театри пантоміми та клоунади).

2.2. Для участі у першому (заочному) етапі фестивалю колектив подає до оргкомітету відеозапис вистави тривалістю не менше, ніж 30 хвилин, але не більше ніж 60 хвилин.

2.3. У фінальному турі колективи-учасники мають представити виставу або її фрагмент тривалістю до 40 хвилин.

2.3. Під час фінального туру допускається використання музичних номерів під фонограму «+». Запис фонограми повинен бути на флеш-накопичувачі з ідеальною якістю звуку.

2.4. Для участі у І етапі (заочному) до 10 жовтня поточного року на адресу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (організаційно-масовий відділ, вул. Б.Хмельницького, 42/41, м. Біла Церква, 09117, e-mail: ctduk_estety@ukr.net, телефон для довідок (04563) 9-09-48) необхідно надіслати наступні документи:

• Анкета-заявка (форма додається).

• Творча характеристика колективу.

• Відеозапис вистави.

Увага!!! Вистава має бути відзнята та викладена у належній якості на будь-який відеохостинг, хмарне сховище, сайт з постійним відкритим доступом до відеофайлу (наприклад, YouTube, гугл-диск, дропбокс тощо).

2.     Визначення і нагородження переможців

3.1. До роботи у складі журі запрошуються провідні фахівці в галузі театрального мистецтва.

3.2. Фестиваль-огляд проводиться на конкурсній основі за такими  критеріями:

• актуальність і художній рівень вистави

• рівень виконавської майстерності акторів

• постановочна робота (режисура, музичне, художнє оформлення, костюми)

• відповідність п'єси віковим особливостям виконавців.

3.3. Журі визначає лауреатів І, ІІ, ІІІ ступенів та залишає за собою право вручення Гран-прі й спеціальних призів:

• за кращу сценічну композицію, сценарну розробку вистави;

• за кращу режисерську постановочну роботу;

• за краще музичне оформлення;

• за краще художнє оформлення вистави;

• за кращий сценічний костюм;

• за краще авторське втілення образу.

3.4. У разі виникнення спірних питань право остаточного рішення належить голові журі.

3.5. Фіналісти фестивалю-огляду нагороджуються дипломами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

3.6. Підсумки Фестивалю-огляду оприлюднюються у засобах масової інформації, висвітлюються на web-сторінках департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР  «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Останні зміни:22/09/2018

Сб 22