Інший погляд

<=

Молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд»

Інший погляд це молодіжний проект, мета якого – розповісти через соціальну рекламу про проблеми молоді з позицій самої молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх розв'язання, залучити молодь до відкритого обговорення та привернути увагу широкої аудиторії до найактуальніших соціально значущих тем.

Проекти приймаються на конкурс у таких номінаціях:

1. 1. Друкована продукція (плакати, стікери, календарі, буклети, брошури тощо)
  2. 2. Відеоролик (до 120 секунд)
  3. 3. Аудіоролик (до 60 секунд)
  4. 4. Зовнішня реклама

У конкурсній програмі Фестивалю можуть брати участь як окремі особи, так і команди, представники молодіжних та дитячих громадських організацій.

Технічні вимоги до робіт:

Друкована продукція плакати, стікери, календарі, буклети, брошури, листівки тощо, які супроводжуються гаслом або іншим ідейним текстом, записані на CD у форматі JPEG/TIFF, із додатком чорно-білої роздруківки на аркуші паперу довільного формату.

Відеоролик авторські відеоматеріали, завантажені на Google-диск або інший файлоомінник. Кожен ролик подається окремим файлом (блоки не приймаються)

Аудіоролик звуковий текст, який може супроводжуватися або бути музичним твором, завантажені на Google-диск або інший файлоомінник у форматі MP3/WAV/АС3 (хронометраж – не більше 60 секунд), із додатком друкованого тексту ролика, кожен ролик подається окремим файлом

Зовнішня реклама ескіз біґборда, лайтбокса тощо, виконаний у довільній формі (комп'ютерна графіка, малюнок тощо). Комп'ютерна графіка має бути завантажені на Google-диск або інший файлоомінник у форматі JPEG/TIFF.

Файли не повині містити інформацію про автора

Останні зміни:21/10/2018

Пн 22