Роботи про Голодомор

<=

Конкурс творчих та наукових робіт про Голодомор

Міністерство освіти  науки запрошує взяти участь у конкурсі творчих та наукових робіт про Голодомор

До 10 вересня 2018 року триватиме прийом робіт на ІІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. До участі запрошуються учні 5-11 класів, студенти, аспіранти та молоді вчені, вчителі та викладачі закладів освіти.

Тема конкурсу: “Голодомор 1932-1933 рр. - геноцид українського народу: історія/пам'ять родини - історія/пам'ять країни”.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях:

•  кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів ЗСО;

•  кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів/викладачів;

•  кращі наукові та мистецькі роботи студентів, аспірантів, науковців (до 35 років).

а підсумком оцінок журі, переможці отримають грошові винагороди: за 1 місце – 5 тис гривень, 2 місце  –  3 тис гривень та 3 місце  – 2 тис гривень. Також у кожній з номінацій журі відзначить ще 10 робіт, автори яких отримають 1 тис гривень.

Оголошення результатів - до 10 листопада 2018 року.

Нагородження переможців - останній тиждень листопада 2018 року.

Для додаткової інформації пишіть на скриньку konkurs.manyaka.kovalenko@gmail.com або телефонуйте 097 318 43 39

Докладніше про умови участі, а також порядок проведення конкурсу за посиланням.

Організатори: ГО “Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору” HREC (Holodomor Research and Education Consortium), Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, Науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору HREC при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

Останні зміни:17/08/2018

Сб 18