Стежками Каменяра

<=

про Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс

«Стежками Каменяра»

Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» (далі – Конкурс) проводиться щороку. Метою конкурсу є посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної та громадської діяльності.

I. Загальні положення

1. Засновниками Конкурсу є:

Міністерство освіти і науки України;

БО «Міжнародний фонд Івана Франка»;

ГО «Львівське товариство у м. Києві».

2. Склад засновників Конкурсу може змінюватися за рішенням засновників, яке прийнято консенсусом.

3. Клопотання про вихід зі складу засновників Конкурсу задовольняється незаперечно.

4. Засновники Конкурсу утворюють Раду засновників, якій доручається здійснення представницьких та організаційних функцій щодо проведення конкурсів і відзначення переможців. Рада засновників є Оргкомітетом Конкурсу.

5. Засновники Конкурсу мають однакову вагу (кількість голосів) при ухваленні рішень у Раді засновників, що приймаються простою більшістю голосів. Кожен засновник має один голос.

II. Організація та проведення Конкурсу

1. Конкурс проводиться  щороку.

2. Переможці Конкурсу визначаються у таких номінаціях:

• «Проза»,

• «Поезія»,

• «Драматургія»;

• «Краща ілюстрація до творів Івана Франка».

3. У кожній з номінацій визначається один переможець та по 2 дипломанти у таких вікових категоріях:

- учасники віком  6-11 років;

- учасники віком 12-16 років.

4. До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти віком від 6 до 16 років (включно).

5. Учасники Конкурсу мають право самостійного вибору теми.

6. Один і той же автор може брати участь у кількох номінаціях і подавати на Конкурс декілька робіт.

7. Конкурсні роботи приймаються щороку з 15 листопада по 15 грудня за адресою, названою Оргкомітетом Конкурсу.

8. Право висування робіт на Конкурс мають:

заклади загальної середньої освіти, у яких навчаються автори Конкурсних робіт (за поданням адміністрації чи колегіального органу); автори робіт (конкурсні роботи подаються власноруч або батьками).

III. Вимоги до конкурсних робіт

1.  Конкурсні роботи (крім ілюстрацій) виконуються українською мовою і подаються у вигляді заповненої електронної форми за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/18Tx9wo_a0K_2zl3asdQexKqC3kau15gKtZw8cGWR_oM/edit

2.   Обсяг роботи (крім ілюстрацій) – не більше 5 сторінок друкованого тексту на папері формату  А4, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал - 1,5.

3. Конкурсні роботи у номінації «Краща ілюстрація до творів Івана Франка» виконується у вигляді зображення, яке супроводжує і доповнює тексти до творів Івана Франка (малюнки, гравюри, графіка), - на 1 сторінці формату не більшого за «А2» і надсилається поштою на адресу 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 48 а, оф.15, Міжнародний фонд Івана Франка з позначкою «На конкурс «Стежками Каменяра». Копія Конкурсної роботи та додаткова інформація про автора подаються у вигляді заповненої електронної форми за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/18Tx9wo_a0K_2zl3asdQexKqC3kau15gKtZw8cGWR_oM/edit

4. Конкурсні роботи повинні відповідати таким вимогам: художньо-мистецька цінність, патріотизм, соціальна значущість.

IV. Журі Конкурсу

1. Щороку до 1 лютого Рада засновників затверджує (уточнює) склад Журі, яке розглядає роботи, подані на Конкурс.

2.  Журі формується з урахуванням кожної номінації та вікової групи.

3.  Журі визначає переможців Конкурсу дистанційно у кожній із номінацій та вікових групах окремо за допомогою встановлення рейтингу балів робіт-номінантів, які зазначені в електронному бюлетені, використовуючи числа від «1» до «10», де число «10» є найвищим балом.

4. Переможцями Конкурсу вважаються автори, роботи яких набрали найбільшу кількість балів у кожній із номінацій та віковій категорії.

5. За підсумками Конкурсу щороку, у термін до 30 квітня, Оргкомітет Конкурсу оголошує переможців у кожній із номінації (відповідно до пункту 2 розділу II цього Положення) та в обох вікових категоріях (відповідно до пункту 3 розділу II цього Положення).

V.  Нагородження переможців Конкурсу

1. Переможцям Конкурсу вручаються нагороди у негрошовій формі (відповідно до рішення Ради засновників, це можуть бути різноманітні призи, книги, оргтехніка тощо).

2. Переможцям Конкурсу вручаються дипломи, затвердженого Оргкомітетом Конкурсу зразка.

3. Кращі Конкурсні роботи видаються окремою книгою. Виданням книги  опікується Рада засновників.

4. Відзначення переможців Конкурсу проводиться щорічно напередодні 28 травня у м. Києві біля пам’ятника Іванові Франкові.

VI. Заключні положення

1. Заходи з проведення Конкурсу фінансують засновники. Допускається залучення бюджетних та спонсорських коштів.

2. Після завершення Конкурсу Оргкомітет може використовувати усі роботи, які були подані на Конкурс, на власний розсуд. Авторські права на Конкурсні роботи належать авторам відповідно до чинного законодавства.

3. Оригінали Конкурсних робіт авторам не повертаються

4. Скасування Конкурсу можливе лише за рішенням Ради засновників, прийнятим шляхом консенсусу.

5. Зміни до Положення про Конкурс  можуть вноситися засновниками Конкурсу в порядку, передбаченому пунктом 5 розділу I цього Положення.

Останні зміни:13/12/2018

Чт 13