FLEX

<=

Як українські школярі навчаються в Америці

за програмою обміну майбутніх лідерів FLEX

Тестування для старшокласників для участі у програмі обміну майбутніх лідерів (Future Lieders EXchange FLEX), які навчаються у Київській області, буде проходити у тест-центрі на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» у місті Біла Церква.

І-й та ІІ-й тур тестування буде проведено в один день – 8 вересня 2018 року.

До участі у конкурсному відборі запрошуються школярі 8-10 класів, які народилися в період з 1 січня 2002 року по 15 липня 2004 року та володіють англійською мовою.

Також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які є учнями 8-11 класів та народилися в період від 15 лютого 2001 року до 15 липня 2004 року. Конкурс для дітей з обмеженими фізичними можливостями проходить окремо від загальної групи.

Участь у конкурсі є відкритою та безкоштовною для усіх бажаючих, які підходять за віковими критеріями. Апліканти, які спробують пройти тестування у більш ніж одному тест-центрі, будуть дискваліфіковані.

Детальну інформацію про конкурс та перелік документів, які необхідні для участі у тестуванні, розміщено на веб-сайті Американських Рад.

Початок проведення тестування – 8 вересня 2018 року о 09:00, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 37, КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»., м. Біла Церква.

Контактна інформація – Американські Ради з міжнародної освіти, телефон: (044) 289-39-52;
 e-mail:flex@americancouncils.org.ua

Останні зміни:21/10/2018