Моя професія

Всеукраїнський конкурс есеїв «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Навчаєшся у 10 класі? Вже знаєш, ким хочеш стати в майбутньому? Розкажи нам про професію своєї мрії та який внесок у розвиток країни ти плануєш зробити власною працею. Отримай унікальну можливість почути поради з планування та розвитку кар’єри від керівників підприємств, організацій та державних органів.

Есей повинен розкривати:

• твої плани та очікування щодо обраної професії;

• якими ти бачиш свій розвиток в професії та перспективи самореалізації;

• який внесок ти зробиш своєю працею у розвиток країни.

Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з  п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та створять власний рецепт успішної кар’єри. 31 травня 50 найактивніших учасників регіональних етапів відвідають Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри у м. Києві, де перейматимуть досвід від топ-менеджерів та успішних українців.

Вимоги до есе: до 2 сторінок, українською мовою, 12 шрифтом, грамотність та охайність.

На початку  есе обов’язково зазнач:

• Прізвище, ім’я, по батькові/ місто, навчальний заклад, клас/ контактний телефон та електронна пошта автора есе.

• ПІБ та контактний телефон одного з батьків та вчителя/класного керівника.

• З ким з успішних людей в обраній професії учасник/учасниця хотів/хотіла би зустрітися (відомою людиною, керівником підприємства, організації, державного органу влади тощо).

• Які питання ви маєте до обраної вами людини?

Есе необхідно надіслати до 25 лютого на електронну адресу info@careerhub.in.ua.

Про результати буде повідомлено 5 березня.

1 червня переможці проведуть День з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо).

Минулого року переможці проекту зустрілися з топ-менеджерами компаній Майкрософт, ПУМБ, 1+1 медіа, Укрсиббанк, з керівництвом Фонду ООН у галузі народонаселення, Київського центру серця та відвідали Міністерство освіти і науки.

Положення про проведення конкурсу

Останні зміни:24/02/2018